KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16066329

nr 1606 6329

Erik Olsson Sanda

(1919-2006), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 12/20, daterad -53, Tallar. Bildmått: 51x31 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm

Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.

Utrop:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:27:04

Erik Olsson Sanda

Läs mer om Erik Olsson Sanda